KANCELARIA ADWOKACKA BIJAS SP.K.

Kancelaria Adwokacka BIJAS sp.k. – nasza Kancelaria – jest zespołem, dla którego prawo i jego stosowanie jest pasją. Łączymy ją z dobrą organizacją pracy, zrozumieniem potrzeb Klientów i naszą satysfakcją zawodową. Jasno określamy zadania, a sukces jest naszym celem i motywacją.

Kancelaria Adwokacka BIJAS została założona w 2000 roku przez syna prawnika Czesława Bijasa – adwokata Jacka Bijasa, który od 2016 roku kontynuował jej prowadzenie w formie spółki komandytowej Kancelaria Adwokacka BIJAS sp.k.

Obecnie to zespół kilkunastu osób, adwokatów, radców prawnych, aplikantów adwokackich, aplikantów radcowskich, prawników specjalistów i doradców podatkowych, prowadzony przez adwokata Wojciecha Bijasa, należącego do trzeciego już pokolenia prawników w rodzinie.

Dzięki starannemu doborowi prawników, Kancelaria specjalizuje się w kilkunastu dziedzinach prawa, zapewniając w ten sposób kompleksową obsługę prawną.

Współpracujemy z notariuszami, komornikami, detektywami, informatykami – specjalistami z zakresu bezpieczeństwa danych cyfrowych oraz rzeczoznawcami i biegłymi z różnych dziedzin, aby zapewnić wszechstronną obsługę oraz w sposób możliwie pełny przygotować koncepcję prowadzenia spraw.

Kierujemy się mottem: Wasze prawo naszym priorytetem”.

Kancelaria Adwokacka BIJAS spółka komandytowa
ul. Skierniewicka 7A
53-117 Wrocław

tel. 71 781 55 55
fax 71 788 80 77
e-mail: kancelaria@bijas.pl

Zgody