KANCELARIA ADWOKACKA BIJAS SP.K.

Kancelaria Adwokacka BIJAS spółka komandytowa – nasza kancelaria – jest zespołem, dla którego prawo i jego stosowanie jest pasją. Łączymy ją z dobrą organizacją pracy, zrozumieniem potrzeb klientów i naszą satysfakcją zawodową. Jasno określamy zadania, a sukces jest naszym celem i motywacją.

Kancelaria Adwokacka BIJAS została założona w 2000 roku przez Adwokata Jacka Bijasa, który od 2016 roku kontynuował jej prowadzenie w formie spółki komandytowej Kancelaria Adwokacka BIJAS sp.k.

Obecnie to zespół kilkunastu osób, adwokatów, radców prawnych, prawników specjalistów, działających często w zespołach problemowych. Współpracujemy z lekarzami, rzeczoznawcami i biegłymi różnych dziedzin, aby pełniej przygotować koncepcję prowadzenia spraw.

Kierujemy się mottem: „Wasze prawo naszym priorytetem”

Adwokat Jacek Bijas absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, były sędzia Sądu Rejonowego w Dzierżoniowie, Prezes tego sądu oraz były sędzia Sądu Okręgowego w Świdnicy, orzekający w wydziałach Rodzinnym i Nieletnich, Pracy oraz Karnym. Od 2000 r. adwokat, specjalizujący się w prawie karnym, gospodarczym, rodzinnym, handlowym i prawie spółek. Założyciel Kancelarii Adwokackiej BIJAS, prowadzonej do 2016 r. w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, a następnie w formie spółki komandytowej Kancelaria Adwokacka BIJAS sp. k. Absolwent Studiów Podyplomowych Prawa Europejskiego w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie oraz Studiów Podyplomowych Prawa Karnego Gospodarczego na Uniwersytecie Wrocławskim. Były wykładowca i inspektor Państwowej Inspekcji Pracy. Ukończył kurs Syndyka Masy Upadłościowej oraz kurs Mediatora. Uczestnik i prelegent na konferencjach naukowych Ewangelickiego Uniwersytetu w Miśni. Uczestnik polsko – niemieckich konferencji Sędziów Sądów Pracy. Patron aplikantów adwokackich, z oddaniem i zaangażowaniem oddający się wypełnianiu misji zawodu adwokata przez ponad 16 lat. Zmarł w dniu 8 października 2016 roku.

Kancelaria Adwokacka BIJAS spółka komandytowa
ul. Skierniewicka 7A
53-117 Wrocław

tel. 71 781 55 55
fax 71 788 80 77
e-mail: kancelaria@bijas.pl

Zgody